Hizmetlerimiz

Kaya Fıskiyeler

Kaya fıskiyesi yapay olarak tasarlanan hareketli süs fıskiyeleridir. Günümüzde doğallığın ön plana çıkmasıyla diğer fıskiye türlerine oranla kaya fıskiyelerine olan talep artmaktadır. Doğal malzemeler kullanılarak üretilen kaya fıskiyeler taş, kaya ve çakıl bir materyallerin profesyonel ekipler tarafından şekillendirmesiyle oluşturulmaktadır. Kaya fıskiyeler park, bahçe, otel ve kafe gibi günlük hayatta pek çok yerde karşımıza çıkmaktadır. Kaya fıskiyeleri insanlara sundukları görsel şölen ve su oyunlarıyla insanlara dinginlik kazandırmaktadır. Kaya fıskiyeleri insanların şehir hayatından doğaya kaçmak için başvurabilecekleri yöntemler arasında yerini almaktadır. Tamamen doğal malzemelerden üretilmeleri sebebiyle kaya fıskiyelerinin ne insan sağlığına ne de doğaya hiçbir zararı bulunmamaktadır. Biyolojik gölet içerisinde de hoş bir hava katmaktadır.

Kaya Fıskiye Nedir?

Kaya fıskiyesi taş, çakıl ve kaya gibi doğal materyallerin profesyonel bir ekip tarafından müşterilerin istekleri doğrultusunda oyulmasıyla oluşturulan park, bahçe, otel, kafe ve dinlenme alanları gibi pek çok yerde karşımıza çıkan dekoratif amaçlı kullanılan bir süs fıskiyesidir. Bulunduğu ortamda oluşturduğu su hareketleri ve sunduğu görsel şölenle insanlara huzur veren kaya fıskiyeleri, doğaya kaçış için başvurulabilecek bir yöntemdir. Koi havuzu içerisinde kaya fıskiyesi kullanımı için tıklayın. Kaya fıskiyeler müşterilerin istekleri doğrultusunda boyutlandırılabilir ve şekillendirilebilir. Günümüzde birçok modeli olan kaya fıskiyelerine uygun fiyatlarla sizde sahip olabilirsiniz.

Kaya Fıskiye Uygulaması

Kaya fıskiyeleri tasarlanmaya başlamadan önce kaya fıskiyesinin yapılacağı alan incelenmektedir. Daha sonra incelenen alana uygun olarak seçilen kaya, çakıl ya da taş müşterilerin isteklerine göre oyulmaya başlanmaktadır. Bu işlemlerin hepsi profesyonel ekipler tarafından yapılmaktadır. Senkron Bio Pond ailesi olarak doğayı evlerinize, iş yerlerinize taşımak istediğinizde sizler için hayalini kurduğunuz kaya fıskiye modellerini tasarlamakta ve üretmekteyiz. Biyolojik yüzme havuzu örneklerimizi incelemek için tıklayın.

Kaya Fıskiye Nerelerde Kullanılır?

Kaya fıskiyeleri özellikle son dönemlerde çokça tercih edilen süs fıskiyeleri arasında yer almaktadırlar. Otel, kafe, dinlenme alanları, park, bahçe, teras ve şehir meydanları gibi birçok yerde kullanılmaktadırlar. Tamamen doğal malzemelerden üretilmeleri de kaya fıskiyelerini cazip kılan nedenler arasında gösterilmektedir. Kaya fıskiyeler kafe, park ve bahçe gibi alanların dışında da görünüşüne renk getirmek istenilen ve görünüşünde farklılık olması istenilen alanlarda da kullanıma uygundur. Ekolojik havuz modelleri ve fiyatlarımızı öğrenmek için sayfamızı ziyaret edin.

Ekolojik Yüzme Havuzu
Süs Havuzu
TOP