Hizmetlerimiz


  • Biyolojik Yüzme Havuzu
  • Biyolojik Gölet
  • Biyolojik Dere
  • Koi Havuzu
  • Süs Havuzu
  • Kaya Fıskiyeler
  • Biyolojik Gölet Teknik Servis

 

Günlük yaşantınızda karşılaştığınız bulunduğu yerlere farklı bir hava ve imaj veren yapay gölet ve şelalelerdir biopond. Genelde dekoratif amaçlarla kullanılan bu sistem havuzu göleti şelaleye dönüştürebilmekte.  

Senkronbiopond olarak yaptığımız uygulamalarda yapay olarak tabir edilen gölet şelalesi, havuzları doğal haline en yakın şekilde tasarlamanın ve inşa etmenin verdiği haklı gururu yaşıyoruz. kullanılan birinci sınıf malzemeler sayesinde de uzun ömürlü iklim koşullarına dayanıklı gerçeğini aratmayan yapay gölet, şelale, süs havuzları ve koi havuzları inşa ediyoruz. Hemen istediğiniz her alanda istediğiniz ölçü ve tasarımlarda biopondlara sahip olabilirsiniz. 

Gölet ve şelalelere birçok yerde rastlamanız mümkün. Peki sizin şelaleniz sizin tasarladığınız gibi aksın istemez misiniz? Inanın bize buda mümkün. . Gölet şelale ve havuzlar özellikle büyük kentlerde yoğun trafikten, stres ve kalabalıktan sıkılan insanların konutlarında ve iş yerlerin sıklıkla tercih ettikleri hem kapalı hem sarih mekanlara uygun sistemlerdir. Bunun dışında en çok park, bahçe, cafe, restaurant, otel, özel müesseseler gibi pek çok alanda natüreli hatırlayan görselliği, sesi ve verdiği huzurla sıklıkla tercih sebebi olmakta.Genellikle koi göleti olarak bilinen biyolojik göletlere göre daha küçük ebatlı koi ve japon balıklarına özel tasarlanmış koi göletleri kendini temizleyebilen ve doğal yaşamla birebir uyumlu haliyle koi ve japon balıklarının doğal yaşamlarındaki gibi huzurlu yaşayabileceği garantsini verebiliriz. Yapay şelale, gölet ve havuz  imalatında öncelikle projenin uygulanacağı alanda etüt çalışmaları yapılır, lüzumlu ölçümler yapılıp yer bütün olarak tespit edildikten sonra tasarım evresine geçilir, teknik takımımızla yaptığınız görüşmeler sonucunda proje onaylanır ve uygulama evresine geçilir.son olarak müşteri istekleri göz önüne alınarak özel metotlar kullanılarak renk verme ve rötuş kısmına geçilir. 

Çevre ve insan sağlığı meslek hayatımızdan temel ilkemizden olup , Kullandığımız bütün ürünler çevre ve insan sağlığına zarar vermeyecek özellikte birinci sınıf malzemeden üretilir. Hijyen ve temizliği son derece kolay uzun yıllar memnuniyetle kullanabileceğiniz ürünlerdir.Kullanılan 1. kalite malzeme sayesinde yapay olmasına rağmen çevre kirliliği ve kimyasal atığa yol açmıyor. Sizlere de kalitesi artırılmış yaşam alanlarınızda keyifle yaşamak kalıyor. Her birey kaliteli bir yaşam alanını hakeder.. 

TOP